Ministryně Mrázová by měla okamžitě odstoupit. Její každý další den ve funkci je výsměch všem slušným občanům České republiky a ukázka papalášských manýrů hnutí ANO.
Danuše Nerudová
15.5K posts
🇨🇿🇪🇺 Member of the European Parliament @STANcz @EPPGroup. Member @EP_Budgets, @EP_Environment. EU Budget ressources and revision of ETS2.
Joined November 2015
- Danuše Nerudová repostedReplying to @AndrejBabisRozhodl jste jako nejslabší premiér v historii. Motivován osobní pomstou lidí okolo vás a možná i vás samotného.
- Podporuji prezidenta Pavla v podání kompetenční žaloby na vládu Andreje Babiše.
- Babiš dělá České republice další mezinárodní ostudu. Zahraniční média (AP, Reuters, Guardian, Euronews, Washington Post....) dnes nepíší o ČR jako o úspěšné evropské zemi. Píší o populistické vládě, která sahá na nezávislost České televize a Českého rozhlasu.
- Danuše Nerudová repostedReplying to @borisstastnyTak hlavně, že Filip Turek a Nikola Bartůšek v Bruselu vaše voliče nezradili. Vy fakt nebudete nejbystřejší, že?
- Vláda nejslabšího premiéra v historii právě ukázala, že nemá respekt k ústavním principům a pravomocem prezidenta. Je to vláda osobní pomsty a malosti. Nevzít na summit NATO bývalého druhého nejvyššího muže této organizace je chyba a výsměch.
- Veřejnoprávní média Babišovi a jeho partě nedáme. Děkuji všem, kterým není svoboda v ČR jedno.
- Danuše Nerudová repostedReplying to @OtoKlempirTaková plytká otázka….co Oldo myslíte, že je pro občana dražší? Poplatek za TV a rozhlasové vysílání nebo platba z rozpočtu financovaná dluhem?
- Danuše Nerudová repostedReplying to @MartinPecina9Jako ekonomickému expertovi proruské sebranky SPD, vám to fakt nejde. Fakta neukecáte.
- Stačilo mi poslouchat Andreje Babiše dvacet minut. Tolik lží, nekompetence a blábolení se jen tak nevidí. Ten člověk je úplně mimo realitu světa v roce 2026. Bohužel pro nás všechny.
- AB právě teď: ČNB způsobuje inflaci. To myslíte vážně? Inflaci podporuje vláda obřími deficity rozpočtu, kterými zvyšuje objem peněz v ekonomice. Sorry jako
- Dneska výběh na Lucký vrch a okolo Pusté Rybné. Poučena ze včera jsem měla s sebou Gatorade, ale i tak to bylo peklo. 7 hod ráno 23 stupňů a sluníčko fakt pálilo. Už se těším do stínu. Krásnou neděli, přátelé! ☀️💜








