97 % lidí je podle průzkumu pro přijetí uprchlíků z Ukrajiny. To je neuvěřitelné a skvělé číslo.
Téma uprchlíků jako politická karta tímto zřejmě na dlouhou dobu skončilo. Tohle bude hodně špatná zpráva pro SPD a další extremisty...
Ivan Pilip
28.8K posts
EU, LatAm, USA.... a občas také česká politika
Hlavní město Praha
Joined April 2018
- Nejvýznamnější postava svobodného světa už nesídlí ve Washingtonu, ale v Kyjevě.
- Skvělý pocit cítit zase hrdost, když je na hlavních světových kanálech zpráva o představiteli naší země. Obzvlášť po těch letech, kdy se jeden dostával do zpráv jen kvůli vyšetřování zneužívání EU fondů a druhý kvůli posluhování Rusku.
- Přišel mi mail s výzvou, ať zaplatím v bitcoinech výpalné, nebo bude zveřejněno, jaké úchylnosti si prohlížím na internetu. Asi ty peníze pošlu. Musím totiž uznat, že můj zvyk nakouknout občas na Parlamentní listy, Protiproud a FB Petra Štěpánka je opravdu nechutná perverznost.
- Na setkání velvyslanců se Zemanem, kam nebyl pozván ministr @JanLipavsky , vystoupil Martin Stropnický a pronesl toto: "Vážený pane prezidente, rád bych vám ze srdce poděkoval za všechno, co jste udělal pro českou zahraniční politiku". Komentářů se zdržím, v tom stačí Žilková.
- Tahle země už přežila: - V. Klause prezidentem - M. Zemana prezidentem - I. Davida ministrem zdravotnictví - R. Johna ministrem vnitra - M. Vlčka předsedou Sněmovny - L. Zaorálka ministrem zahraničí - V. Jandáka ministrem kultury. Přezijeme i tohle.
- Čtěte ukrajinské účty. Nepíšou - vždyť to říkal už před volbami - Biden byl slabý - a Harris by snad byla lepší? - může za to byrokratická EU - starají se o klima a Trump jedná. Nic z toho. Píšou: " USA nás zradily". Protože to je přesně to, co se včera stalo. A Evropu také.
- Kauza Turek je kromě jiných absurdit symptomem doby "influencerství". Nikdy se v politice nedostal tak vysoko člověk, který ve svých 40 letech nemá za sebou žádnou prokazatelnou činnost v běžné profesi ani odbornost v jakémkoli oboru. Jedinou kvalifikací byla videa na Youtube...
- Dnes v Oválné pracovně. Ale samozřejmě to není sekta, to v žádném případě.
- Vážení členové vlády ČR, vyzýváme vás, abyste se nezúčastnili slavnosti na Pražském hradě. Jejím organizátorem je hlavní představitel proputinovské páté kolony v zemi. Roky sloužil ruským zájmům a propagandě a není důvod, abyste asistovali jeho předstíranému obratu. @strakovka
- S bodyshamingem také nesouhlasím, ale pro možnost vylučovat jedince z politiky pro naprostou absenci vkusu bych asi hlasoval.






